סיורים בבודפשט אטרקציות בבודפשט חיפוש באתר

מלון אקווה וורלד בודפשט


מלון אקווה וורלד הינו אחד המלונות הפופולריים ביותר עבור נופשים ישראלים בבודפשט, בעונת הקיץ תפוסת הישראלים במלון אקווה וורלד מגיעה לכשישים אחוזים ואף יותר.
מלון ופארק המים אקווה וורלד בודפשט
מלון אקווה וורלד מדורג כמלון בעל ארבעה כוכבים ומכיל כ-400 חדרים, דירות, וסוויטות יוקרה בסטנדרט גבוה. הכותב של שורות אלו מתגורר בבודפשט ומכיר היטב את המלון. מומלץ בחום לקרוא את הפרטים הבאים לפני ביצוע ההזמנה!

צ'ק אין - צ'ק אאוט

שעת הכניסה לחדר בעת ההגעה היא החל מהשעה 15:00, העזיבה הינה עד השעה 11:00 בבוקר. אם הטיסה שלכם מוקדמת יותר, בעת ההמתנה לחדר תוכלו לבקש להכנס לפארק המים ולסאונות ללא תשלום. ביום העזיבה לאחר ביצוע הצ'ק אאוט, הכניסה לפארק המים הינה בהנחה של חמישים אחוזים ממחיר הכניסה הרגיל.

בניין המלון

מלון אקווה וורלד מחולק לשני חלקים מרכזיים, הבניין המרכזי ובניין הדירות. הבנין המרכזי - מכיל את הלובי, מסעדת המלון, משחקיית הילדים ה-"בונגו". מעליהם - החל מקומה שלישית ממוקמים חדרי המלון הרגילים. שימו לב: הקומה השלישית מכילה גם את חדרי המלון הנגישים לבעלי מוגבלויות ולא קומת הקרקע. סוגי החדרים בבנין המרכזי הינם: חדרים רגילים עם נוף לכיוון הפארק, חדרים עם נוף לבודה (המועדף), חדרים משפחתיים בעלי דלת מקשרת, וחדרי סופריור אשר השירות בהם כולל פינת קפה ועוד כמה בונוסים. היציאה מהבנין המרכזי של המלון אל פארק המים, עוברת דרך ספא המלון אל הבריכה התרמית ומשם מעבר אל הפארק בשער אלקטרוני הנפתח עם אותו צמיד הפותח את דלת החדר.

בניין הדירות

האגף השני במלון הינו בנין הדירות המחולק לארבע כניסות המסומנות באותיות A עד D. הכניסה הקרובה ביותר אל הבניין המרכזי הינה כניסה A, והרחוקה ביותר היא כניסה D. מומלץ לאחר ההזמנה לשלוח מייל בקשה לשיבוץ בבניין A. הדירות כולן מרווחות מאוד ונוחות מאוד! סוגי הדירות הינן: דירות שני חדרי שינה וסלון, דירות חדר שינה וסלון. שימו לב: בדירות בנות שני החדרים קיים מסך טלוויזיה רק באחד מן החדרים. בדירות הממוקמות בקומת הקרקע קיימת יציאה לחצר הגובלת עם פארק המים, כך שתוכלו לדלג ישירות אל הבריכות והמתקנים ללא צורך לעבור דרך הבנין המרכזי, גם את זאת ניתן לבקש במייל לאחר ההזמנה, למרות שכמובן לא תמיד יוכלו להיענות לבקשתכם, במיוחד בעונת הקיץ. בקומה 1- של בניין הדירות, קיימת משחקייה למתבגרים הכוללת שתי קונסולות למשחקי וידאו של חברת מייקרוסופט, הוקי שולחן, כדורגל שולחן ועוד.

מסעדות

האוכל במסעדה בלובי המלון טוב מאוד, לרגישים לגלוטן קיים סימון על כל מנה עם האותיות GL, סימונים נוספים קיימים עבור רגישויות נוספות כגון לקטוז. בפארק המים קיים מתחם נוסף של מזון מהיר וזול יותר

פארק המים

החל מחודש ינואר 2018, כל הזמנת חדר במלון כוללת כניסה חופשית לפארק המים (מלבד בבקשות מיוחדות והזמנות ליום אחד בלבד). על פארק המים תוכלו לקרוא בעמוד האטרקציות של האתר. דגשים חשובים בכל זאת הקשורים להזמנת המלון. אם הילדים שלכם לא הגיעו עדיין לגובה של 1.20, רצוי לשקול שוב את ההזמנה, העלייה לרוב המגלשות לא תתאפשר להם.
מגלשות מותרות לפי גובה
מגלשות מתחת ל-1.20 1.20 ומעלה 1.30 ומעלה 1.40 ומעלה
ג'ונגל - Jungle
גלים - Wave
(בבריכת הילדים)
V V V V
משפחתית- Family V V V V
ריינבואו - Rainbow X מותרת בגלישה משותפת עם מבוגר מותרת בגלישה משותפת עם מבוגר V
מגלשת הרים - Mountain River X X V V
אוניון - Onion X X V V
יופו - UFO X X V V
בלאק הול - Black Hole X X V V
קמיקזה - Kamikaze X X X V
פליינג קרפט - Flying Carpet X X X V

מיקום

המלון ממוקם בפאתי העיר ליד איזור דונה-קאסי, המרחק בנסיעה ברכב למרכז העיר הינו כ-25 דקות. מונית ממרכז העיר תעלה לכם בסביבות 5000 אלפים פורינט (כ-60 שקלים).
קיים שאטל חינמי מהמלון אל כיכר הגיבורים ובכיוון ההפוך, לוח הזמנים להלן:
מכיכר הגיבורים מפארק המים
9:30 10:00
10:30 (יולי-אוגוסט בלבד) 11:00 (יולי-אוגוסט בלבד)
13:30 14:00
17:30 18:30
19:30 20:00
לניווט לתחנת השאטל בכיכר הגיבורים
שאטל למלון אקווה וורלד בודפשטתחנת השאטל בכיכר הגיבורים
קרדיט: Marina Rechulsky Spivak
. שימו לב: כיכר הגיבורים איננה במרכז העיר, על מנת להגיע מכיכר הגיבורים אל מרכז העיר, תצטרכו להשתמש בקו מטרו, הסבר על הגעה מכיכר הגיבורים למרכז העיר תמצאו במדריך המטרו שלנו לבודפשט בקרבת המלון נמצא מרכז מסחרי גדול המכיל סופרמרקט ענק (עם מחלקה קטנה למוצרים ישראלים) בשם אושן, סניף גדול של דקתלון, נייק עודפים, רשתות מזון מהיר רבות (תוכלו לבצע משלוחים למלון), ועוד. ההליכה למרכז המסחרי הינה בת 10 דקות אולם כוללת חציית כביש במקום לא סימפטי במיוחד, בכיוון מהמלון אל המרכז המסחרי תוכלו להזמין מונית מהקבלה במלון אולם הדרך חזור בעייתית יותר, עקב גודלו של המרכז ונסיונם של נהגי המוניות עם הגעה ממרכז העיר כאשר הלקוחות כבר לא שם, הם מסרבים להגיע לאסוף נוסעים משם. רצוי להשתמש לשם כך באפליקציית טקסיפיי המומלצת באופן כללי. להסבר על האפליקציה והורדה לחצו כאן.

מועדון הבונגו לקטנטנים

חדר עם מתנפחים, בריכת כדורים ופעילויות נוספות לקטנטנים. החדר סגור עם נעילת הגנה ובשעות הפעילות ישנה שמירה על הילדים.

לסיכום

המלון מומלץ מאוד למשפחות עם ילדים, בהעדפה ברורה לדירה על פני חדרים משפחתיים, ולקיחה בחשבון שהנופש אמנם בבודפשט אבל הוא קרוב יותר לחופשה בטן גב ביוון. מנסיון: הבחירה הטובה ביותר הינה שילוב של כמה ימים במלון וכמה ימים נוספים במלון אחר במרכז העיר
לשומרי שבת: הכניסה למלון מתאפשרת באמצעים אלקטרוניים (צמידים, כרטיסים אלקטרוניים, חיישנים) בלבד
3 תגובות התפרסמו | יש לכם מה להוסיף?
1. מתנפחים בבריכה
צביה || 2020-01-26 03:36:31
קראתי שיש מתנפחים בתוך הבריכות שאפשר להכנס אליהם, ידוע לך איך קוראים לזה? במלון לא ידעו על מה מדובר

2. שלום צביה
צוות בודפשט איי אל || 2020-02-22 15:59:18
המתנפחים בבריכות באקווה וורלד מופעלים על ידי ארפי - בחור יהודי הונגרי דובר עברית. השהות שלו שם איננה קבועה, והוא נמצא בעיקר בעונת הקיץ. השימוש במתנפחים כרוך בעלות נפרדת של כמה מאות פורינטים. תהנו.

5. צלש על הדף הזה
נתי הורוביץ || 2022-04-30 07:57:00
כל דף כאן טוב אבל זה... בחיים לא נתקלתי במידע כל כך מפורט על מקום, עשיתם לנו את הטיול ♡ ♥?❤?


הוסיפו תגובה לכתבה

את כל השאר אתם מכירים?