סיורים בבודפשט אטרקציות בבודפשט חיפוש באתר

השכרת אופניים וקורקינטים חשמליים בבודפשט


סיורי סקוטרים - e-Scooter Tours


לונה טורס חוויה אורבנית בלתי נשכחת! בואו לגלות את בודפשט בדרך מהנה במיוחד על גבי קטנועים אלקטרוניים קלים ובטוחים לשימוש. כל מי שיזמין דרך Bull4you יזכה להנחה של 10% בהקשת קוד קופון Coupon code: Bull4you להזמנה וקבלת הנחה
0 תגובות התפרסמו | יש לכם מה להוסיף?

הוסיפו תגובה לכתבה


איזי ריידר - EZraider


איזי ריידר רכב חשמלי יחודי הקטגוריה הכי חדשה בתחום לניידות אישית , ומציע חלופה חדשנית ומהנה בתחום . EZRAIDER משלב : עוצמה , אמינות ,ורמת בטיחות גבוהה למשתמש (בינינו זה הדבר אחד החשובים ). EZRAIDER מיועד לקהל רחב ומגוון החל מחובבי הרפתקאות , ועד בעלי מוגבליות המחפשים פתרון נוח וזמינות , לניידות עירונית ושטח כמובן . נסיעה על EZRAIDER היא הרפתקאה עוצמתית ממריצה ובטוחה , הוא כלי אינטואטיבי שאינו מצריך הכשרה . כל פרט בEZRAIDER תוכנן עוצב ויוצר במטרה לייצר חוויה בלתי נשכחת לרוכב. כל מי שיזמין דרך Bull4you יזכה להנחה של 10% לפרטים נוספים, מסלול ומחירים לפנות לעמית ‏‪+972 54-313-1760
0 תגובות התפרסמו | יש לכם מה להוסיף?

הוסיפו תגובה לכתבה


בבודפשט קיימות 126 תחנות להשכרת אופניים הנמצאות בבעלות חברת MOL Bubi ובהן כ-1526 זוגות אופניים. חשוב לדעת:
על פי מדיניות החברה, ניתן לשכור אופניים מעל גיל 14 בלבד!

השכרת האופניים

מכונות אוטומטיות להשכרת אופניים בבודפשטמכונה אוטומטית לקניית כרטיסים 1. רכישת המנוי
רכישת המנוי יכולה להתבצע באחת מתחנות ההשכרה האוטומטיות המופיעות במפה, או באמצעות האפליקציה. להורדת האפליקציה: למכשירי אנדרואיד, למכשירי אפל, לווינדוס פון. בעת רכישת המנוי תזדקקו לכרטיס אשראי בינלאומי (ויזה, מאסטר קארד, אמריקן אקספרס) ומספר טלפון הונגרי בעל קידומת +36.
מפת מיקומים - תחנות להשכרת אופניים בבודפשט
טבלת מחירים עבור רכישת המנוי:
תוקף המנוי מחיר בפורינט
24 שעות 500
72 שעות 1000
כרטיס שבועי 2000
בכל רכישת מנוי תתבקשו בנוסף להשאיר פקדון
באשראי ע"ס של 25,000 פורינט (כ-330 ש"ח)
2. הוצאה והחזרה של האופניים מתחנת העגינה
לאחר שיש ברשותכם מנוי, ניתן לגשת אל כל אחת מתחנות העגינה ולהקיש את מספר הטלפון אותו הזנתם בעת ההרשמה. לאחר הזנת הטלפון ישלח אליכם במסרון-SMS קוד, אותו תתבקשו להזין במכונת הרכישה. בשלב האחרון תתבקשו לבחור את האופניים הרצויות. הבחירה מתבצעת באמצעות הקשת המספר המופיע על מנגנון העגינה של כל זוג אופניים. מומלץ לפני תחילת התהליך לוודא איזה אופניים אתם מתכוונים להוציא, לבדוק את המספר שלהן, והכי חשוב לבדוק שהן נראות תקינות ומוכנות לנסיעה, זאת בכדי שלא תצטרכו להחזיר והתחיל מחדש.
טבלת המחירים עבור זמן ההשכרה בפועל:
משך ההשכרה מחיר בפורינט
30 דקות חינם
שעה 500
שעה וחצי 1000
שעתיים 1500
שעתיים וחצי 2000
3 שעות 2500
3 שעות וחצי 3500
4 שעות 4500
4 שעות וחצי 5500
5 שעות 6500
5 שעות וחצי 7500
6 שעות 8500
שימו לב: מחיר ההשכרה בפועל, עולה ככל שמשך הזמן שהאופניים ברשותכם ארוך יותר.
אם תרצו לחסוך את עלות זמן ההשכרה בפועל, תוכלו להחזיר את האופניים לאחת מתחנות העגינה הרבות בבודפשט ולשכור שוב ללא עלות, מכיוון שכך מתאפס מונה זמן ההשכרה.
2 תגובות התפרסמו | יש לכם מה להוסיף?
1. אם אני צריך 5 זוגות אופניים צריך לשים פקדון של 330 *5?!
מאיר || 2019-06-24 20:45:10

4. יוסף מירור אשקלון
Moshe || 2021-10-17 01:47:55
לפי מה שבדקתי המחירים כאן יקרים מאד. בשיטוט בנט תמצאו זולים בהרבה. תקנו אותי.


הוסיפו תגובה לכתבה


השכרת קורקינט חשמלי בבודפשט


סקוטר חשמלי של חברת ליים בשנת 2019 נכנסה לשוק התחבורה בבודפשט גם חברת LIME הבינלאומית הפועלת בערים רבות ברחבי בהעולם. החברה משכירה קורקינטים על בסיס שיתופי, ללא תחנות עגינה ובאמצעות אפליקציה. התהליך כולל רישום קצר באפליקציה של חברת ליים, זאת כמובן אחרי שהורדתם אותה מכאן - לבעלי מכשיר אנדרואיד, או מכאן - לבעלי מכשיר אפל, לאחר הרישום פעלו לפי ההוראות באפליקציה. ההוצאה וההחזרה של הקורקינטים אינן תלויות מיקום, הקורקינטים הממונעים של החברה פזורים בכל רחבי העיר, תוכלו לפתוח באמצעות האפליקציה כל מכשיר פנוי שתתקלו בו, ולסיים את השימוש בכל נקודה בה תרצו ברחבי העיר. שימו לב שצריך להתרגל לשימוש בקורקינטים, קחו לעצמכם כמה דקות ללמוד את הכלי לפני שתפתחו בנסיעות ארוכות ברחבי העיר. הטענת הקורקינטים החשמליים של ליים, נעשית גם היא על ידי המשתמשים אשר נרשמים לכך ומקבלים תשלום לכל טעינה. אם תרצו לחסוך קצת תוכלו להרשם לשירות כטוענים.
0 תגובות התפרסמו | יש לכם מה להוסיף?

הוסיפו תגובה לכתבה

אולי יעניין אתכם גם?