סיורים בבודפשט אטרקציות בבודפשט חיפוש באתר

ארוחות בוקר מומלצות בבודפשט: טעם ישראלי באירופה


חדש! בית קפה בו המלצרים הינם רובוטים אנושיים! לקריאת הכתבה קטגוריית ההמלצות על ארוחות בוקר חשובה במיוחד להצלחת הטיול, בטח אם מקום הלינה שלכם הוא דירה ולא מלון. למרות האוניברסליות הפושטת לאט גם במדינות מזרח אירופה הפוסט קומוניסטיות, ישנם דברים הדורשים זמן רב יותר, אחד מהם הוא ארוחות בוקר. ארוחות הבוקר בבודפשט, גם במסעדות הנחשבות לטובות במיוחד ומקבלות את מירב התשבחות בטריפ אדווייזר ודומיו, הן ארוחות בוקר דלות יותר, ופחות מתאימות לחך הישראלי. התמקדנו בדף זה בכמה מסעדות המגישות ארוחות בוקר חדשות יותר, בהשפעת מדינות אחרות או בהשפעת הגלובליזציה. אחת הדוגמאות הטובות לכך הוא קפה לונדון, דוגמא נוספת היא סירקוס, כפי שתקראו בהמשך.

קפה לונדון - London Coffee Society

מסעדה בריטית עם ארוחות בוקר טעימות מאוד וזולות. המנות המומלצות ביותר הן אגז בנדיקט ושקשוקה, יחד עם הקפה המשובח של המקום זהו שילוב מנצח. המסעדה ממוקמת בלב הרובע היהודי, השירות הוא שירות עצמי על ידי הזמנה בקופה, מלצרים כבר יגישו לכם את המנות. עוד לפני ההזמנה בקופה מומלץ לתפוס שולחן פנוי, מנסיון - זה לא תמיד פשוט.
2 תגובות התפרסמו | יש לכם מה להוסיף?
1. התאכסנו בדירה
שחר שרעבי || 2018-12-14 03:04:24
מעל קפה לונדון, שבע ימים התייצבנוכל בוקר כמו שעון לארוחת בוקר, לפעמים היינו צריכים לחכות קצת אבל שווה כל דקה. מקום שמרגיש כמו בבית עם שירות מעולה ומהיר, אוכל טעים. חריג מאוד בנוף של בודפשט והשירות של ההונגרים.

2. ארוחת בוקר מושלמת
אירה || 2019-06-14 07:32:27
יחס אדיב ונעים בניגוד למקומות האחרים בבודפשט, ממליצה בחום רב


הוסיפו תגובה לכתבה


קפה סירקוס - Cirkusz Café

ארוחות בוקר טעימות ומוקפדות מאוד, נמצא ברחוב דוב ברובע היהודי, קרוב מאוד לגוז'דו.
0 תגובות התפרסמו | יש לכם מה להוסיף?

הוסיפו תגובה לכתבה


סימפלי - Szimply Breakfast & brunch

סימפלי בודפשטסימפלי ומולו בית הקפה מסעדת ארוחות בוקר הממוקמת מאחורי בית חב"ד, לסימפלי קונספט ייחודי עם תפריט בן חמש מנות בדרך כלל - בדגש על בריאות. גם כאן השירות הוא עצמי. בסימפלי לא מגישים קפה אבל תוכלו לקנות קפה בבית הקפה הממוקם ממול ולשבת איתו לארוחת הבוקר. בית הקפה קונטקט נראה אמנם מקום פשוט אך מדורג בין בתי הקפה הטובים בעולם על ידי מגזין לונלי פלנט.
1 תגובות התפרסמו | יש לכם מה להוסיף?
1. אוכל שמתאים יותר לאוהבי בריאות
עמית אור || 2018-12-20 06:01:17
ארוחות בוקר נחמדות וזולות, אווירה טובה וביתית, אבל זה לא ארוחות בוקר ישראליות, מנות מתוחכמות כאלה ובאמת אמור להיות חמש מנות רק שהם מכינים רק ממוצרים טריים ואם נגמר אז אין את כל המנות, בפעמיים שהיינו היו רק שלוש אפשרויות לבחירה. בקםה ממול דרך אגב אין סוכר, הם רוצים שתרגישו את הטעם של הקפה.. לא מתאים לכל אחד..


הוסיפו תגובה לכתבה


א-טייבול - A-table

א טייבל בודפשט רשת בתי קפה על טהרת המטבח הצרפתי, בהתאם לכך תמצאו שם מאפים ולחמים מדהימים וכמובן טריים - כל עוד בית הקפה פתוח. א טייבל בודפשטא טייבל בודפשט לרשת ארבעה סניפים בבודפשט, שניים מתוכם ממוקמים במרכז התיירותי של בודפשט, אחד ברובע היהודי ואחד בדיוק באמצע הדרך בין בזיליקת סנט אישטוון לבנין הפרלמנט ההונגרי.

סניף הרובע היהודי

סניף הבזיליקה

פרטים נוספים

0 תגובות התפרסמו | יש לכם מה להוסיף?

הוסיפו תגובה לכתבה

את כל השאר אתם מכירים?