חיי לילהכסף הונגריטיסות לבודפשט
הצטרפתן כבר לקבוצה בודפשט איי אל בפייסבוק?

מדריכות טיולים בבודפשט


אנחנו בבודפשט איי אל רואות לנכון להמליץ לכן במיוחד על מדריכות הטיולים המדהימות שיש לבודפשט להציע. למה? כי הן מעטות ומעולות, ומומלץ בחום לשריין מקום מראש. הערה חשובה: אתר בודפשט איי אל מפרסם מידע בלבד על המדריכות בבודפשט, השירות הניתן על ידינו הינו התנדבותי, ללא תשלום מצד המדריכות או המטיילות וללא כל מעורבות בתשלום או בשירות הניתן על ידן.

מטיילים בבודפשט עם שלי

סיורים לבודה, פשט וברך הדנובה על ידי אחת המדריכות הכי ותיקות בבודפשט

שלי כרמי

מדריכת טיולים בבודפשטשלי היא אחת המדריכות הוותיקות בבודפשט. היא מכירה כל פינה ברחבי העיר וכמות הידע שלה היא פנומינלית. אם אתם מאלה שמחפשים לדעת ולהכיר את העיר באמת, שלי היא הכתובת שלכם. תוכלו לבחור בסיור בבודה, פשט, או להרחיק עד אל עיירות ברך הדנובה. להלן פרטים על סוגי הסיורים עם שלי. 1. סיור להכרת העיר:
הסיור להכרת העיר הוא סיור רגלי מקיף הכולל את הרובע היהודי- בתי כנסת מבחוץ, איזורי בילוי וגרפיטי, איזור הבזיליקה הגדולה של אישטבן וגלידת הפרח, כיכר החירות על כל האטרקציות סביבה, איזור הפרלמנט, אנדרטת הנעליים וסיום בבית קפה מקומי שמתמחה במרציפנים. בדרך עוברים במקומות קולינאריים מיוחדים שבהם אפשר לטעום מאפים הונגריים. נשקיף גם על בודה מגדות הדנובה ונלמד על הגשרים והבניינים החשובים בדרך. משך הסיור: כ-3 שעות. 2. סיור בבודה
הסיור לבודה הוא סיור ברכב וברגל לאתרי החובה בבודה - סיור שמתחיל בתצפית יפהפיה על העיר מגבעת גלרט וביקור בפסל החירות, וממשיך לרובע הארמון, כולל חילופי המשמרות ליד ארמון הנשיא, טיול בחצרות ארמון המלך, כנסיית מאטיאש, מצודת הדייגים, שוק קטן וקונדיטוריה עתיקה מפורסמת. משך הסיור: כ-4 שעות (כולל איסוף מהמלון והחזרה למלון או למרכז העיר בסוף הסיור). 3. סיור מודרך בברך הדנובה
בבוקר הסיור שלי תאסוף אתכם מהמלון/דירה ולאחר מכן תסעו לעיירה וישיגרד. בוישיגרד עולים למצודה, רואים את הנוף המדהים של ברך הדנובה ומטיילים בתוך המצודה ששימשה בעבר את מלכי הונגריה. בהתאם לעונה, נוכל לבקר בסמטת אומנים קטנה או לטעום יין תותים. ישנה גם אפשרות ללכת למגלשות הרים לאחר הביקור במצודה. לאחר מכן נוסעים לכפר האומנים סנטאנדרה הים תיכוני, שגם שוכן על גדות הדנובה, מטיילים בסמטאות היפות, בשוק, בגלריות, בחנויות המיוחדות ובמוזיאון המרציפן, ובאטרקציות נוספות בכפר, וחוזרים לבודפשט. יעדים:
בודה, פשט, ברך הדנובה. אימייל:
Shelley.carmi@gmail.com פייסבוק:
למעבר לעמוד הפייסבוק "בודפשט בדרך שלי" לחצו כאן
תגובות התפרסמו | יש לכם מה להוסיף?

רשמי/רשום תגובה לכתבה


שם מלא:
כותרת:
תגובה:

כל התגובות


אווה ברזלי

אווה הגיעה לבודפשט כסטודנטית לפסיכולוגיה, כמו רבים וטובים התאהבה בעיר ולמדה עליה במשך תקופה ארוכה.

אווה ברזלי

מדריך טיולים בבודפשטאווה הגיעה לבודפשט כסטודנטית לפסיכולוגיה, כמו רבים וטובים התאהבה בעיר ולמדה עליה במשך תקופה ארוכה. לאחר היכרות מספקת החליטה שהגיעה העת להעביר את הידע שלה הלאה - זאת באמצעות סיורים מודרכים. הסיורים של אווה מתאימים מאוד לאנשים הרוצים להכיר את העיר לעומק אבל בצורה קלילה וכיפית. הסיורים נבנים על פי רצון המטיילים ומתבצעים בקבוצות קטנות ואינטימיות של עד עשרה מטיילים, זאת כדי לתת יחס אישי לכל אחד ואחת. במהלך הסיור עושה אווה עצירות ביניים במקומות הנסתרים והמעניינים באמת של העיר בודפשט. סיורים:
איזור הרובע היהודי, בודפשט הקלאסית. בודפשט הקלאסית טומנת בחובה את רוב מקומות החובה של התרבות ההונגרית משני עברי הדנובה - פשט ובודה. בין האטרקציות המרכזיות נמצאות הבזיליקה על שם אישטוואן, האקדמיה ההונגרית למדעים, גשר סצ'ני (או בשמו הידוע יותר: גשר השלשלאות), כנסיית מטיאס ומצודת הדייגים. הסיור באיזור הרובע היהודי מתמקד בהיסטוריה של יהודי הונגריה. הוא עובר בין השאר בשלושת בתי הכנסת הגדולים של בודפשט, אנדרטאות חשובות ועוד. הסיור מתחיל באנדרטה לזכר קורבנות הכיבוש הגרמני בכיכר החירות וממשיך אל תוך הרובע היהודי עם עצירות להעמקת הידע אל מול בית כנסת הגדול, פסל הערבה הבוכייה, אנדרטה לזכרו של קרל לוץ, בית כנסת רומבאך, מדרחוב גוז'דו, בית כנסת אורתודוקסי בקזינצי ולסיום.. הפאב הכי מגניב בעיר. . בהזמנת הסיור עם אווה מקבל כל משתתף קובץ המלצות מושקע וגדוש זאת בנוסף לזמינות מלאה למענה לכל שאלה בכל מהלך החופשה בבודפשט. טלפון:
+972-54-303-1235 פייסבוק:
למעבר לדף "בודפשט עם סטודנטים מקומיים" לחצו כאן
תגובות התפרסמו | יש לכם מה להוסיף?

רשמי/רשום תגובה לכתבה


שם מלא:
כותרת:
תגובה:

כל התגובות


בודפשט עם מאיה

בואו לטייל איתי בבודה - פשט! לאחר הסיור תרגישו שאתם מכירים את העיר כמעט כמוני

מטיילים בבודפשט עם מאיה

מבצע סתיו
2 סיורים במחיר של סיור 1. הרובע היהודי והסיור הקלאסי ב-25 יורו בלבד!!! המקומות מוגבלים מומלץ להירשם מראש
טיול לברך הדנובה אני ישראלית שגרה בבודפשט עם משפחתי כבר 24 שנים. מכירה את העיר מצוין, דוברת את השפה ( לא הונגריה במקור - היה לא פשוט ללמוד), עקב כך יש לי הרבה חברים מקומיים שדרכם הכרתי את הונגריה בצורה אחרת. אני שמחה להעביר את הידע הרב שצברתי עם השנים בסיורים שלי. בסיור שלי תכירו את שני חלקי העיר, את בודה ופשט. הסיור מתחיל בפשט, נחצה את הגשר לבודה ונחזור לפשט להמשך הסיור. לאחר הסיור תרגישו שאתם מכירים את העיר כמעט כמוני 😉 מה נראה: גשר השלשלאות מצודת הדייגים הארמון גניי הארמון כנסיית מטיאש תצפית מדהימה לכיוון פשט תצפית על הפרלמנט החלפת המשמר הנשיאותי אנדרטת הנעליים הפרלמנט נבקר בקונדיטוריה עתיקה ותוכלו לטעום את הקרמשניט האגדי שלהם 🍰 נסיים את הסיור על יד קונדיטורייה נהדרת אחרת. נדבר על: ההיסטוריה ההונגרית על הונגריה המודרנית על הקשר הישראלי להונגריה על יהדות הונגריה בעבר ובהווה ועוד הרבה סיפורים מעיינים וסודות של רובע המצודה . תקבלו ממני הסבר מלא להמשך הטיול שלכם וכמובן המלצות. הסיור הוא רגלי, מתאים לכולם. טלפון
+36-30-234-6105 פייסבוק
מטיילים בבודפשט עם מאיה
תגובות התפרסמו | יש לכם מה להוסיף?

רשמי/רשום תגובה לכתבה


שם מלא:
כותרת:
תגובה:

כל התגובות