מוניות בבודפשט: מחירים, אפליקציות ואזהרות חשובות

שתף

מחירי מוניות בבודפשט

מחיר התחלתי במונה 1,000 פורינט
מחיר לקילומטר 400 פורינט
מחיר להמתנה (עצירה או נסיעה במהירות של פחות מ-15 קמ"ש) 100 פורינט
אמצעי תשלום מזומן – פורינט ויורו, עדיפות לפורינט בגלל שער ההמרה הגרוע. כרטיסי אשראי – למעט; דיינרס בכל התחנות, אמריקן אקספרס ברוב התחנות.

רשימת תחנות מוניות בבודפשט

פוּ טקסי – Fő taxi

מוניות בודפשט

תחנת המוניות הגדולה בבודפשט, עם למעלה מ-1500 מוניות ומאז שנת 2010 גם בעלת הזכיון הבלעדי על ההעברות משדה התעופה בבודפשט. דלפק התחנה ממוקם מיד ביציאה מטרמינל 2B (טרמינל הטיסות הבינלאומיות) בצד שמאל. אם בחרתם לקחת מונית למרכז העיר, אין צורך בהזמנה מראש. ניתן לגשת לסדרן ולמסור את יעד הנסיעה, זה בתורו נותן לכם פתק עליו נקוב מחיר הנסיעה המשוער, משם אתם ניגשים אל עבר תור המוניות ומחכים לנהג שיפנה אליכם. בדרך כלל – כל הפרוצדורה – מרגע שיצאתם מהטרמינל ועד שאתם ישובים בתוך המונית בדרך אל המלון או כל יעד אחר, לוקחת לא יותר מחמש דקות. מחיר הנסיעה המשוער משדה התעופה למרכז בודפשט (הרובע היהודי, ואצי אוצה וכו') עומד על כ-7200 פורינט (23 יורו או 95 ש"ח בערך).

אפליקציית בולט (לשעבר טקסיפי) – Bolt

אפליקציה להזמנת מוניות, מקבילתה של גט טקסי הישראלית. אפליקציית בולט מאפשרת לכם להמנע מהתעסקות במזומן במטבע שאתם לא מכירים, כמו גם את הסיכון הקיים בעצירת מונית ברחוב מבלי לדעת מה טיבו של הנהג.

סיטי טקסי – City Taxi

אפליקציית מוניות בודפשט

תחנת סיטי הינה גם תחנת ענק בעלת קרוב לאלף מוניות, החברה מתחייבת להגעה לכל מקום ברחבי בודפשט וסביבתה בתוך 5-10 דקות. החברה מסווגת את מאגר המוניות שברשותה למוניות בקטגוריה 1 עבור מוניות עד ארבעה נוסעים וקטגוריה 2 עבור מוניות גדולות יותר.

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

את כל השאר אתם מכירים?

רכישת סים – בודפשט Yettel

חברת התקשורת YETTEL או TELNOR לשעבר מפעילה מספר סניפים. מומלץ לקנות בסניפים המרכזיים: אסטוריה, ליד בית הכנסת הגדול: Budapest, Károly krt. 3/a, 1075 קניון ווסטאנד:

רכישת סים – וודאפון בודפשט

חברת וודאפון בבודפשט מפעילה מספר סניפים, חלקם מופעלים ע"י זכיינים ולכן לא מומלץ לרכוש אצלם. מומלץ לקנות בסניפים המרכזיים: קניון ווסטאנד: Budapest, Váci út 1-3,

וויראהו מסאז' – Wairua Massage

וויראהו  Wairua  – מסאז' לנפש ולנשמה. Wairua = נפש. מכון מסאז' תאילנדי קטן אורגינל שנמצא כ 300 מטר מקניון ווסטאנד. מסאז' מקצועי ביותר ובמחירים זולים

כל הזכויות שמורות ל Bull4You

רגע רגע, לפני שאתם יוצאים...
צריכים סים ? הסעה ? סיור ? דברו איתנו!

דילוג לתוכן