פור סייל – For Sale pub

שתף

פור סייל היא מותג נקודה.
יש שיצדיקו את השם שקיבלה ויש שלא. על דבר אחד אין וויכוח, אין אחד מכם שלא שמע עליה. החדר הקטן – על הקירות נעוצים מאות הפתקים, קליפות הבוטנים המשמשות כמרבד על רצפת המסעדה, כל אלה משרים אווירה ייחודית בהחלט.
מנות הגולש והשניצל המפורסמות מגיעות בגדלים לא סבירים בהחלט עבור הסועד הממוצע, אם אינכם אכלנים גדולים מומלץ בחום לנסות לחלוק במנות.
הזמנת מקום למסעדת פור סייל הינה משימה קשה עד בלתי אפשרית, מה גם שהיא לא תמיד עוזרת. הדרך הטובה ביותר הינה להגיע ולהמתין כרבע עד חצי שעה.
אם יתמזל מזלכם, במיוחד קרוב לשעות הפתיחה, תוכלו לקבל שולחן מיד אבל אל תסמכו על זה. באופן כללי בהגיעכם למסעדת פור סייל – התאזרו בסבלנות, גם לאחר ההזמנה לרוב תיאלצו להמתין מעבר למקובל.

בכל פעם שתגיעו למסעדה אתם תפגשו ישראלים, אז בטוח לא תרגישו לבד.

כתובת: Budapest, Vámház krt. 2, 1053 (מול השוק המקורה)

קו חשמלית 49 תחנת Fővám tér M

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

את כל השאר אתם מכירים?

רכישת סים – בודפשט Yettel

חברת התקשורת YETTEL או TELNOR לשעבר מפעילה מספר סניפים. מומלץ לקנות בסניפים המרכזיים: אסטוריה, ליד בית הכנסת הגדול: Budapest, Károly krt. 3/a, 1075 קניון ווסטאנד:

רכישת סים – וודאפון בודפשט

חברת וודאפון בבודפשט מפעילה מספר סניפים, חלקם מופעלים ע"י זכיינים ולכן לא מומלץ לרכוש אצלם. מומלץ לקנות בסניפים המרכזיים: קניון ווסטאנד: Budapest, Váci út 1-3,

וויראהו מסאז' – Wairua Massage

וויראהו  Wairua  – מסאז' לנפש ולנשמה. Wairua = נפש. מכון מסאז' תאילנדי קטן אורגינל שנמצא כ 300 מטר מקניון ווסטאנד. מסאז' מקצועי ביותר ובמחירים זולים

כל הזכויות שמורות ל Bull4You

רגע רגע, לפני שאתם יוצאים...
צריכים סים ? הסעה ? סיור ? דברו איתנו!

דילוג לתוכן