השכרת קורקינט חשמלי בבודפשט

שתף

בשנת 2019 נכנסה לשוק התחבורה בבודפשט גם חברת LIME הבינלאומית הפועלת בערים רבות ברחבי בהעולם.
החברה משכירה קורקינטים על בסיס שיתופי, ללא תחנות עגינה ובאמצעות אפליקציה.
התהליך כולל רישום קצר באפליקציה של חברת ליים, זאת כמובן אחרי שהורדתם אותה מכאן – לבעלי מכשיר אנדרואיד, או מכאן – לבעלי מכשיר אפל, לאחר הרישום פעלו לפי ההוראות באפליקציה. ההוצאה וההחזרה של הקורקינטים אינן תלויות מיקום, הקורקינטים הממונעים של החברה פזורים בכל רחבי העיר, תוכלו לפתוח באמצעות האפליקציה כל מכשיר פנוי שתתקלו בו, ולסיים את השימוש בכל נקודה בה תרצו ברחבי העיר.
שימו לב שצריך להתרגל לשימוש בקורקינטים, קחו לעצמכם כמה דקות ללמוד את הכלי לפני שתפתחו בנסיעות ארוכות ברחבי העיר. הטענת הקורקינטים החשמליים של ליים, נעשית גם היא על ידי המשתמשים אשר נרשמים לכך ומקבלים תשלום לכל טעינה. אם תרצו לחסוך קצת תוכלו להרשם לשירות כטוענים.

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

את כל השאר אתם מכירים?

רכישת סים – בודפשט Yettel

חברת התקשורת YETTEL או TELNOR לשעבר מפעילה מספר סניפים. מומלץ לקנות בסניפים המרכזיים: אסטוריה, ליד בית הכנסת הגדול: Budapest, Károly krt. 3/a, 1075 קניון ווסטאנד:

רכישת סים – וודאפון בודפשט

חברת וודאפון בבודפשט מפעילה מספר סניפים, חלקם מופעלים ע"י זכיינים ולכן לא מומלץ לרכוש אצלם. מומלץ לקנות בסניפים המרכזיים: קניון ווסטאנד: Budapest, Váci út 1-3,

וויראהו מסאז' – Wairua Massage

וויראהו  Wairua  – מסאז' לנפש ולנשמה. Wairua = נפש. מכון מסאז' תאילנדי קטן אורגינל שנמצא כ 300 מטר מקניון ווסטאנד. מסאז' מקצועי ביותר ובמחירים זולים

כל הזכויות שמורות ל Bull4You

רגע רגע, לפני שאתם יוצאים...
צריכים סים ? הסעה ? סיור ? דברו איתנו!

דילוג לתוכן